Please update your Flash Player to view content.

Szukaj w serwisie

Odwiedź nas na Facebooku

CSR - społeczna odpowiedzialność w zarządzaniu

Fundacja RAZEM i firma MODRZEW
zaprasza na bezpłatne szkolenia

CSR: społeczna odpowiedzialność w zarządzaniu

dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności zarządzania w oparciu o etyczne standardy wspierane przez UE!
Projekt kierujemy do osób w wieku 50+, pracujących w małych i średnich przedsiębiorstwach na terenie woj. śląskiego.

W czterech edycjach szkolenia weźmie udział 40 osób. Każdy z uczestników:

•  skorzysta ze 76 godzin bezpłatnego szkolenia stacjonarnego
  • otrzyma dostęp do platformy e-learningowej przez 2 miesiące
  • będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji w trakcie szkolenia oraz indywidualnego e-doradztwa przez Internet
  • otrzyma komplet materiałów szkoleniowych w formie drukowanej i elektronicznej.

Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową w grupach 10-osobowych.

Zakres szkolenia:

1. Społeczna odpowiedzialność biznesu: teoria gier i jej wpływ na życie przedsiębiorstw, kultura organizacji, budowanie misji i wizji firmy-współodpowiedzialność pracowników, role kierownicze, świadoma  współpraca  z otoczeniem firmy.
  2. Etyczny HR:  budowanie systemu ocen pracowniczych w oparciu o kompetencje, prowadzenie rozmów oceniających i coachingowych, elastyczne formy zatrudnienia, działania socjalne jako metoda zwiększenia lojalności pracownika, outplacement.
  3. Etyczny PR: budowanie kampanii reklamowych z poszanowaniem wartości klienta, transparentność i rzetelność informacji jako sposoby na pozyskiwanie klienta i zmianę wizerunku organizacji, relacje z konkurencją.
  4. Etyczne zarządzanie finansami: systemy wynagradzania, pomoc publiczna, prawo zamówień publicznych.
  5. Wpływ działalności organizacji na otoczenie pozaspołeczne: ochrona środowiska, ochrona krajobrazu.
  6. Budowanie strategii społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, tworzenie kodeksów etycznych, procedury wdrażania, norma ISO26000.

piątki: godz. 17.00-20.30
soboty: godz. 8.30-15.00

Zawiercie, ul. Piłsudskiego 24

Szczegółowe informacje