logotypy fundacja

Data aktualizacji: 10.10.2020

Fundacja RAZEM realizuje projekt:

Kompleksowa reintegracja osób niepełnosprawnych z subregionu sądeckiego

Aktywna integracja osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym

Rekrutacja trwa! Zadzwoń pod nr 694711467 lub napisz pod adres:

Biuro Projektu-34-735 Niedźwiedź 129a

NR PROJEKTU: RPMP.09.01.02-12-0637/19

OKRES REALIZACJI PROJEKTU: od 2020-10-01 do 2021-12-31

CAŁKOWITA WARTOŚĆ PROJEKTU: 428 300,76  PLN

WKŁAD FUNDUSZY EUROPEJSKICH: 364 055,65 PLN

Cel projektu

Celem jest zwiększenie aktywności społecznej i zawodowej 18 K i 12 M niepełnosprawnych, niepracujących, w wieku 18-67 l. zamieszkujących na terenach rewitalizowanych gmin: Gorlice, Biecz, Bobowa, Gorlice - gmina wiejska, Lipinki, Łużna, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie, Limanowa, Dobra, Kamienica, Limanowa - gmina wiejska, Łukowica, Mszana Dolna - gmina wiejska, Niedźwiedź, Tymbark, Grybów, Chełmiec , Gródek nad Dunajcem, Grybów - gmina wiejska, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój , Podegrodzie, Rytro, Stary Sącz, Nowy Sącz prowadzące do powrotu na rynek pracy.

Grupa docelowa:

- 100% uczestników to niepracujący mieszkańcy terenów rewitalizowanych w/w gmin.
- 100% uczestników to osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym, znacznym, z niepełnosprawnościami sprzężonymi, niepełnosprawnością intelektualną lub z zaburzeniami psychicznymi

W ramach projektu uczestnicy zostaną objęci następującymi formami wsparcia:

-Opracowanie Indywidualnej Ścieżki Reintegracji

-Life and career coaching

- Szkolenia i kursy zawodowe podnoszące umiejętności lub kwalifikacje

- Pośrednictwo pracy

- Staże zawodowe